Veeam Backup Management Suite

Kapsamlı sanallaştırma yönetimi ve veri koruma

Veeam Backup Management Suite, her boyuttaki VMware ve Hyper-V ortamları için güçlü ve kullanımı kolay bir çözümdür.Veeam Backup & Replication ve Veeam ONE bir araya getirilerek oluşturulan Veeam Backup Management Suite aşağıdaki özelliklerle sanallaştırmaya yaptığınız yatırımı korur, sistem yöneticisinin üretkenliğini artırır ve günlük yönetim risklerinin azaltılmasına yardımcı olur:

2’si 1 arada: yedekleme ve replikasyon

24×7 gerçek zamanlı izleme

Belgelendirme ve yönetim raporlaması

Ve daha fazlası!

Veeam Backup & Replication için gelişmiş izleme, raporlama ve kapasite planlama özellikleri

Veeam Backup & Replication ödül kazanmış bir çözümdür. Veeam Backup Management Suite’de Veeam ONE ile birleştirildiğinde, korunmasız Sanal Makineleri tanımlamanıza, yedekleme performansı ve kaynakları optimize etmenize ve yedekleme durumunu otomatik olarak belgelendirmenize olanak sağlayan yeteneklerle sanal ortamınızın tam olarak korunduğunu bilmek artık daha kolay. Veeam ONE ve Veeam Backup & Replication = Veeam Backup Management Suite’de bir arada daha iyi.

Yedekleme altyapısı için alarmlar ve sorun bulma

Sanal ortamınızın kullanılabilirliğini ve korunmasını etkileyen sorunlar ortaya çıktığında bunu ilk bilen kişi olmak istersiniz. Veeam Backup Management Suite ile problemler ortaya çıktığında hemen haberdar edileceğinizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda sorunları hızla çözmek için ihtiyacınız olan veri ve bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Veeam Backup Management Suite bu ve diğer önemli yedekleme altyapı görevlerini yönetmek için gerekli becerileri sunar:

Anlık görüntülerin yaşının ve boyutunun izlenmesi

Yedekleme depolaması için kullanılan misafir diskler dolduğunda alarmla uyarılmanız

Yedekleme proksilerinin ve depolama alanlarının Sanal Makine güç durumunun takibi

Performans sorunlarını algılamak ve çözmek için veri depolama I/O ölçümlerinin toplanması ve analiz edilmesi,

İçinde ne var?

Veeam Backup Management Suite, sanal ortamınızı koruyup yönetmeye yardımcı olan ödüllü ürünler içerir:

Veeam Backup and Replication

o 2’si 1 arada yedekleme ve kopyalama – yedekleme ve kopyalamanın tek bir veri koruma çözümünde birleştirilmesi

Sentetik tam yedeklemeler – birincil depolamayı zorlamadan önceki tam ve artımlı yedeklemelerden yeni bir tam yedekleme kurtarma noktası oluşturun

Dahili yinelenenleri kaldırma – yedekleri sıkıştırarak, ağ trafiğini hafifleterek ve yinelenen veri bloklarını ortadan kaldırarak yedek deposu gereksinimlerini %75’e kadar azaltın

Neredeyse kesintisiz veri koruma – değişikleri ve güncellemeleri, hem yerinde hem de dışarıda çoğaltma için birkaç dakikada bir kaydedin

Veeam ONE™ güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli sanallaştırma yönetimi için tek çözümdür:

Gerçek zamanlı izleme – hızlı sorun giderme ve sorun çözümü için yerleşik zekayla 7/24 gerçek zamanlı izleme ve uyarı.

Belge ve yönetim raporlama – sanal altyapınızın yapı ve durumuna ilişkin eksiksiz ve güncel belgelerin yanı sıra kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilgiler için otomatik olarak ve talep üzerine raporlar.

İş kategorilerine ayırma – sanal ortamınızı teknik ve iş odaklı bir bakış açısından görüntülerken kurumunuzun yapısını, konumlarını, servis düzeylerini veya tanımladığınız diğer ölçütleri yansıtan kuralları ve dinamik olarak sürdürülen grupları kullanır.